Patrick Dortant volgt Pierre Frolichs op als Opperbok

In 2011 nam Pierre Frolichs de zware taak op zich en volgde hij Joppe Sangen op als Opperbok van onze vereniging. Deze taak heeft hij t/m afgelopen seizoen succes vervult. Pierre heeft er zelf voor gekozen om na het afgelopen seizoen deze zware taak neer te leggen.

De vereniging heeft uiteindelijk Patrick Dortant naar voren geschoven als de opvolger van Pierre. Patrick heeft deze taak aanvaard en zal vanaf komend seizoen als Opperbok van onze vereniging fungeren.

Patrick is geen onbekende, in 2002 was hij Prins van onze vereniging en vervolgens lid van de raad en van de Ex-Prinsen. Bij de Ex-prinsen heeft hij diverse functies bekleed, zoals secretaris en penningmeester. Ook presenteerde Patrick enkele keren het gala van de ex-prinsen.

Wij bedanken Pierre voor zijn inzet van de afgelopen jaren en wensen Patrick veel succes bij het uitvoeren van zijn nieuwe, belangrijke taak.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *